Berta-And-Agency_tarptautine-siuntu-bendrove-venipak-pasirinko-komunikacijos-partnerius-baltijos-salyse

Tarptautinė siuntų bendrovė „Venipak“ pasirinko komunikacijos partnerius Baltijos šalyse

Atnaujinusi įvaizdį, tarptautinė siuntų pristatymo bendrovė „Venipak“ pasirinko ir naujus komunikacijos partnerius. Rinkodaros, įvaizdžio formavimo, darbdavio, skaitmeninės komunikacijos, ryšių su visuomene bei kitas paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje teiks agentūra „Berta&Agency“.

Pastaruoju metu siuntų bendrovė žengė reikšmingus žingsnius plečiant verslo apimtis: pristatė bekontakčius paštomatus bei išplėtė jų tinklą visose Baltijos šalyse. Prieš du mėnesius iš Rygos oro uosto į Hong Kongą pakilo pirmasis „Venipak“ lėktuvas.

Beveik du dešimtmečius rinkoje veikianti tarptautinė siuntų bendrovė neseniai atnaujino ir savo prekių ženklą, už kurio slypi ambicingi plėtros planai teikiant paslaugas verslui ir privatiems asmenims.

„Įvertinome, kad pirminis įvaizdis nebeatitinka to, kuo tapome, – sako Asta Raudonienė, „Venipak“ marketingo vadovė. – Ieškojome komunikacijos partnerių, kurie suprastų mūsų verslą, galėtų greitai prisitaikyti dinamiškoje aplinkoje ir pasiūlytų ilgalaikę prekės ženklo komunikacijos viziją. Esame tarptautinė įmonė, todėl buvo labai svarbu visas paslaugas gauti iš vienų rankų, neapsiribojant vien tik Lietuva”.

„Auganti elektroninės komercijos ir siuntų pristatymo rinka atvėrė ir sąlyginai naują, vis dar daug potencialo turinčią komunikacijos erdvę. Sieksime stiprinti ne tik paties prekių ženklo reputaciją tarptautiniu mastu, tačiau ir parodyti tokio verslo brandą bei kuriamą pridėtinę vertę visai šalies rinkai, kuriant darbo vietas, suteikiant galimybę augti kitiems verslams”, – sako „Berta&Agency“ komandos lyderė Berta Čaikauskaitė.

Šiuo metu „Berta&Agency“ klientais yra tokios įmonės, kaip „Electrolux“, „Švyturys-Utenos alus“, „JUNG Vilnius“, „Geberit“ „The Body Shop”, „Bolt”, „Audiomedika“, „Summus Capital“ ir kiti.

Šią įžvalgą parašė:

Berta&Agency komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku