BertaAndAgency_agenturos-naujienos-DevoTeam-Lietuva-pasirinko-komunikacijos-partnerius

Debesijos technologijų gigantės padalinys „Devoteam Lietuva“ pasirinko komunikacijos partnerius

Tarptautinė debesijos technologijų bendrovė „Devoteam“ Lietuvoje pradėjo bendradarbiavimą su integruotos komunikacijos agentūra „Berta&Agency“. Komunikacijos partneriai rūpinsis „Devoteam Lietuva“ darbdavio įvaizdžiu ir bendrovės ryšiais su visuomene.

Prancūzų kapitalo, aštuoniolikoje šalių veikianti „Devoteam“ neseniai įžengė į Lietuvą, o čia dirbanti 73 žmonių komanda tapo daugiau nei 10 tūkst. darbuotojų turinčios įmonės dalimi ir dirbs su tarptautiniais klientais Europoje ir už jos ribų.

„Lietuvos padaliniui skirtas reikšmingas vaidmuo – būti grupės varomąja jėga, naujų debesijos paslaugų kūrimo centru. Tad artimiausiu metu mūsų komandą Vilniuje ir Kaune turėtų papildyti pusšimtis naujų kolegų – pradedančiųjų technologijų srities specialistų ir patyrusių profesionalų. Ieškojome komunikacijos partnerių, kurie ne tik gebėtų plačiai paskleisti žinią apie tai, kas mes esame, kokios yra mūsų vertybės, tačiau ir suprastų verslo logiką bei veiklos sritį“, – sako Darius Janulevičius, „Devoteam Lietuva“ vadovas.

„Berta&Agency“ vadovė Berta Čaikauskaitė teigia, kad bendrovė turi aukštą kokybės kartelę, nuosekliai komunikuoja pasitelkdama modernias priemones. „Maloniai nustebino tai, kad „Devoteam“ vertybės išties įdarbintos kasdienėje veikloje, jomis grindžiami ir santykiai su darbuotojais. Konkurencinėje aplinkoje, kokią šiuo metu matome IT ir technologijų sektoriuje, tai yra didelis privalumas. Keliame sau tikslą darbdavio komunikacijai pasitelkti platų komunikacijos priemonių spektrą“, – tikina agentūros vadovė.

Šiuo metu komunikacijos agentūros „Berta&Agency“ klientais yra tokios įmonės, kaip „Electrolux“, „JUNG Vilnius“, „Venipak“, „Biovela Group“, BENU vaistinė, „General Financing bankas“, „Coral Travel”, „Audiomedika“, „Ekskomisarų biuras“, „Realco“ ir kiti.

Šią įžvalgą parašė:

Berta&Agency komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku