Berta-And-Agency_Berta-Caikauskaite-apie-ka-naujoji-berta-and-agency

Apie ką yra naujoji Berta&Agency?

Dėl savo komandos sudėvėčiau geležines klumpes. Labiausiai mane žavi nenuilstantis jų noras kvestionuoti status quo ir kūrybiškas sugebėjimas atrasti sprendimus, atrodytų, sunkiausiose situacijose. Per trejus metus tokių turėjome ne vieną. Jas visas įveikėme, tačiau neseniai pamačiau, kad jų akyse ugnelė jau kiek kitokia negu mūsų pažinties pradžioje.

Ką gi, vadinasi metas keistis. Permąstyti tai, kas esame, ir kūrybiškai atrasti naujas savo pačių charakteristikas. Atrodo, nieko naujo neįvyko, tačiau įprasminome tai, kas atrodė svarbu komandai. Niekur nerašytas taisykles ir darbo principus įteisinome užrašydami viską juodu ant balto, natūraliai kartu pasikeitė ir vizualinis agentūros identitetas. Tad kokia nuo šiol bus „Berta&Agency“ – praktiškos komunikacijos agentūra?

 

Ką reiškia praktiška?

Įprastai vidutinės ir didelės komunikacijos agentūros teikia integruotas komunikacijos paslaugas, vieno langelio principu atliepdamos bemaž visus kliento poreikius. Nuo kūrybinių idėjų iki socialinių tinklų, nuo ryšių su žiniasklaida iki renginio klientams ir t. t. Mūsų darbo specifika tokia pat: „Berta&Agency“ rikiuojasi didžiausių agentūrų TOP10, čia dirba 25 žmonės. Ir nors kasdienis darbas agentūroje panašus visur, mums buvo svarbu pabrėžti požiūrį į tai, kaip bendraujame su klientu.

Neturime tikslo tik prastumti nieko nelemiančius pranešimus spaudai ar naudos neduosiančią reklamos kampaniją. Drąsiai argumentuojame klientui, kodėl nereikėtų imtis vienokių ar kitokių veiksmų, ir dalijamės patirtimi, kas konkrečiu atveju tikrai suveiktų. Per trejus metus pamačiau, kad be išimties kiekvienam komandos nariui svarbu būti savo kliento partneriu, į kurio nuomonę atsižvelgiama, kuriuo pasitikima, tariamasi, kartu kuriamos idėjos, kartu įgyvendinamos. Per šį laiką teko atsisveikinti su keletu klientų, iš kurių negavome tokio grįžtamojo ryšio, tad nei rezultatas, nei partnerystė mūsų netenkino.

Taip, agentūra iš kliento taip pat tikisi šio to daugiau nei tik biudžeto ir užduočių, kurios neretai keičiasi dešimtis kartų ir vos spėjame pyškinti pasiūlymą po pasiūlymo. Mes norime kartu augti. Norime kartu kurti jūsų istoriją, tartis, matyti rezultatą, didžiuotis juo – tokia yra mūsų darbo prasmė.

Kas keičiasi pačioje agentūroje?

Drąsos būti autentiškiems ir eiti savo keliu mums niekada netrūko. Per trejus metus išryškėjo mūsų socialinės atsakomybės linija, savo kailiu išbandėme įvairiausias reklamos ir viešųjų ryšių formas, eksperimentavome, kad galėtume iš tiesų patarti savo klientams. Dabar pradedame etapą, kai viskas nugulė į savo lentynėles. Žinome, kokie esame, ir supratome, kokie būsime bent jau artimiausius trejus metus.

Efektyvi komunikacijos vadyba. Sakyčiau, kad mūsų projektų valdytojų komandoje – patyrusios arba labai patyrusios vilkės, sukaupusios patirties įvairiuose sektoriuose, darbovietėse, rinkose. Visada ieškos geriausio sprendimo klientui. O už jų nugaros…

stiprus kūrybos ir strategijos padalinys. Kaip jau rašiau – mėtyti kairėn ir dešinėn niekam neįdomius pranešimus žiniasklaidai bergždžias darbas tiek mums, tiek klientui. Į komunikaciją žiūrime strategiškai ir nuosekliai planuojame jos įgyvendinimą, nesvarbu, kalbėsime apie darbdavio komunikaciją, vizualinius sprendimus, socialinius tinklus, reklamines kampanijas ar seną gerą piarą.

Ir galiausiai mes neturime nesvarbių klientų. Jeigu matome, kad nepavežame – arba ieškome sprendimo, arba su klientu nedirbame. Taip pat mūsų jaunesniems kolegoms, kurie gauna lengvesnius klientus, mentoriauja labiau patyrę vilkai ir vilkės. Ir tai ne tik kalbos prie kavos puodelio. Mes iš tiesų žinome kiekvieno kliento istoriją. O labiausiai džiugina tai, kad toks požiūris jaunuosius komandos narius greitai išaugina iki profesionalų.

Tad toks nuo šiol bus jūsų komunikacijos partneris ir darbdavys. Toks pat, tik kiek brandesnis, tačiau ne mažiau įdomus.

Šią įžvalgą parašė:

Komunikacijos konsultantė | Berta&Agency

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku