Belaidžių dulkių siurblių „Well Q6/Q7/Q8“ kampanija

Kampanijos metu bendradarbiavimui Lietuvoje atrinkome 74 nuomonės formuotojus, kurie leido pasiekti skirtingas tikslines auditorijas – nuo šeimų ir tendencijų sekėjų iki interjero dizainerių, automobilių mylėtojų bei naminių gyvūnėlių savininkų. Išbandę naujuosius belaidžius dulkių siurblius „Electrolux Well Q6/Q7/Q8“, kampanijoje dalyvavę nuomonės formuotojai-ambasadoriai vasario–gegužės mėnesiais asmeninėse soc. tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose dalijosi su sekėjais savo patirtimi, pasakojo apie labiausiai patikusias funkcijas ir šio belaidžio siurblio pranašumus gyvenimiškose situacijose. Kampanija buvo įgyvendinama visose Baltijos šalyse. 

Užduotis

Kuo plačiau paskleisti žinią apie naujausios serijos „Electrolux Well Q6/Q7/Q8“ belaidžius dulkių siurblius Lietuvoje, išryškinti jų dizaino, funkcionalumo, patogumo pranašumus, paverčiant šiuos „Electrolux“ belaidžius dulkių siurblius perkamiausiais savo kategorijoje. 

Rezultatai

Komunikacija vyko pasitelkiant įvairius turinio pateikimo ir auditorijos įtraukimo formatus:

  • Istorijas (angl. stories), įrašus (angl. posts) bei vis dažiau panaudojamą trumpų vaizdo įrašų (angl. reels) funkciją. Kampanijos metu nuomonės formuotojų sukurtas turinys – iš viso 1127 turinio vienetų – buvo peržiūrėtas daugiau nei 3,3 mln. kartų.
  • Tikslingai pasirinkti skirtingi kampanijos veidai leido pasiekti plačią ir įvairią tikslinę auditoriją: šeimas, tendencijų sekėjus, augintinių turėtojus, interjeru besidominčius asmenis bei tuos, kurie planuoja įsigyti naują dulkių siurblį.  

Kampanija įgyvendinta sėkmingai – pristatytas produktas sulaukė didelio susidomėjimo, sekėjai plačiai domėjosi apie įsigijimo sąlygas bei prekybos vietas. 

Įdomūs faktai

74
Tiek nuomonės formuotojų, įtrauktų Lietuvoje 

>1127
Tiek išpublikuotų turinio vienetų 

> 3,3 mln
Tiek turinio peržiūrų 

KLIENTAS:

Electrolux

PROJEKTO KOMANDA:

Projektų direktorė Dovilė Rusytė, projektų vadovo asistentė Vilda Juknaitė

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku