„Audiomedika“ savarankiška klausos patikra BENU vaistinėse

Klausos problemos Lietuvoje vis dar nesulaukia pakankamai dėmesio: klausa tikriniama nereguliariai, pacientams tenka laukti ilgose eilėse. Todėl „Audiomedika“ drauge su komunikacijos partneriais „Berta&Agency“ ir partneriais „Philips Hearing Solutions“ bei BENU vaistiniu tinklu gegužės mėnesį trijose BENU vaistinėse Vilniuje ir Kaune įrengė 3 savarankiškos klausos patikros stoteles. Vykdyta mėnesio trukmės integruotos komunikacijos kampanija.

Šis pilotinis projektas su klausos patikros stotelėmis įgyvendintas pirmasis Europoje. Antrieji vaistinėse preinamą klausos patikrą vasarą pasiūlė graikai.

BTL akcijos metu Vilniuje BENU vaistinės lankytojai buvo supažindinami su specialiais klausos patikros aparatais.

Užduotis

Didinti visuomenės supratimą apie klausą ir kviesti pasitikrinti klausą vaistinėje savarankiškai, skatinti klausos problemų turinčių vartotojų registracijas.

Rezultatai

  • Trijose vaistinėse pastatyti savarankiškos klausos patikros aparatai leido per mėnesį savarankiškai pasitikrinti arti 200 asmenų.
  • Lauko reklama Vilniuje ir Kaune parodyta 771 625 kartus.
  • Pagal „Google trends“ pastebėtas 27 proc. padidėjęs susidomėjimas „Audiomedika“ Kauno apskrityje.
  • Akcija susidomėjo ir pranešimus apie ją publikavo 3 didžiausi nacionaliniai naujienų portalai: delfi.lt, tv3.lt bei lrytas.lt.

Įdomūs faktai

200
Tiek asmenų savarankiškai pasitikrino

~30 proc.
Tiek išaugo susidomėjimas „Audiomedika“ paslaugomis Kauno apskrityje

KLIENTAS:

Audiomedika

PROJEKTO KOMANDA:

Projektų vadovė Gintarė Dragūnaitė

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku