#VenipakCreators („Venipak“ kūrėjai)

Geriausiai atpažįstami tarptautinės siuntų bendrovės „Venipak“ veidai išorėje – kurjeriai, kuriuos galima sutikti tiek didmiesčių gatvėse ar atokiausiuose Lietuvos kampeliuose, tiek prie savo namų durų. Visgi šįkart bendrovė pristatė darbdavio kampaniją, kurioje pagrindinis vaidmuo teko biuro darbuotojams, kuriantiems prekių ženklą „iš vidaus“.

 

Kampanijos tikslas – per skirtingų darbuotojų portretus (pozicijas) parodyti, kad „Venipak“ yra stabilus, inovatyvus ir sėkmingai augantis verslas, tarptautinė įmonė, galinti pasiūlyti plačias tobulėjimo ir karjeros galimybes skirtingų sričių specialistams. Mis visi atsakymai, Progreso kūrėjas, Iššūkių valdytojas, Gerų sprendimų ekspertė, Žmonių motyvatorė – taip neįprastai ir šmaikščiai pristatyti kampanijos veidai. Jais tapo esami „Venipak“ darbuotojai, sutikę pasidalinti savo karjeros istorijomis ir patirtimis įmonėje. Tai leido padidinti ir esamų darbuotojų įsitraukimą, motyvaciją, skatinti pasididžiavimą darbdaviu. Taip pat kampanijos metu stiprintas įmonės ekspertiškumas darbdavio temoje, skiriant dėmesį veiklos tarptautiškumui.

Užduotys

  • Formuoti „Venipak“ kaip patrauklaus darbdavio įvaizdį.
  • Atskleisti karjeros galimybes įmonėje, pozicijų įvairovę.
  • Įtraukti esamus įmonės darbuotojus ir paversti juos ambasadoriais.

Priemonės

  • Socialiniai tinklai: Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube (tiek įmonės, tiek pačių darbuotojų)
  • Digital vitrinos šalia verslo centrų Vilniaus mieste
  • Ekranai verslo centruose Vilniuje
  • 2 sav. trukmės turinio projektas naujienų portale „Delfi.lt“

 

Klientas:

Venipak

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku