Turinio rinkodaros projektas naujienų portale „Delfi“

Šalies gėrimų pramonės lyderis „Švyturys-Utenos alus“ krepšinį ir kitas sporto sritis finansiškai aktyviai remia daugiau nei 20 metų ir tam yra skyręs per 8 milijonus eurų. Ilgametes sporto rėmimo tradicijas turintis didžiausias šalies aludaris partnerysčių nenutraukė net ir pasaulinės pandemijos krizės metu – finansinė parama sportui jau tapo neatsiejama šios įmonės veiklos dalimi. Tai parodė ir mūsų inicijuota gyventojų nuomonės apklausa, kurios metu „Švyturys“ spontaniškai buvo įvardytas kaip didžiausias sporto rėmėjas Lietuvoje. Apklausos rezultatai tapo tvirtu pagrindu sporto rėmimo vaidmenį išryškinančiam turinio rinkodaros projektui įgyvendinti.

Užduotis

Remiantis bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktos apklausos rezultatais, viename didžiausių naujienų portalų Lietuvoje įgyvendinti turinio rinkodaros projektą, kuris padėtų: įtvirtinti  „Švyturio“, kaip didžiausio sporto rėmėjo Lietuvoje, poziciją; pasitelkiant trečiąsias šalis (krepšinio klubo atstovus, sirgalius), pristatyti „Švyturio-Utenos alaus“ ilgamečio rėmimo indėlį sportui, išryškinti ilgamečio sporto rėmimo teikiamą grįžtamąją naudą bendrovei ir jos atstovaujamam prekių ženklui. 

Rezultatai

  • 2 savaičių trukmės 4 straipsnių ciklas su 24 val. iškėlimu „Delfi“ tituliniame puslapyje, „Atsakingo požiūrio“ bloke, pasiekė beveik 17 000 skaitomumo auditoriją.
  • Turinio projekto įgyvendinimo laikotarpiu reklaminis skydelis visoje naujienų portalo ir mobiliųjų aplinkoje buvo parodytas 1 500 322 kartų; pasiekta 613 871 unikalių lankytojų auditorija; sugeneruota 3870 reklaminių skydelių paspaudimų.

Įdomūs faktai

>17 000
Tokia straipsnių skaitomumo auditorija pasiekta

>1 500 000
Tiek reklaminio skydelio parodymų

> 600 000
Tiek reklaminiais skydeliais pasiektos unikalių lankytojų auditorijos

KLIENTAS:

Švyturys-Utenos alus

PROJEKTO KOMANDA:

Projektų vadovė Greta Lopetkaitė

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku