Lietuvos žmogaus teisių centro vizualinio identiteto atnaujinimas

Agentūros pro bono partneriams – kone du dešimtmečius šalyje veikiančiam Lietuvos žmogaus teisių centrui (LŽTC) – padėjome vizualiai atsinaujinti. Drauge išsigryninome idėją, jog esame apsupti aplinkos, kurioje telpa visų mūsų įsitikinimai, idealai ir svajonės, o sutikus kitą žmogų šios aplinkos nebūtinai turi kirstis. Priešingai – gali susijungti ir tokiu būdu išplėšti gerumą. Taip, kaip Lietuvos žmogaus teisių centras siekia skatinti tolerancijos plėtotę bei ugdyti pagarbą įvairovei. Būtent šią simbolinę mintį įprasmina ir naujasis Lietuvos žmogaus teisių centro logotipas bei jo vizualinis identitetas.

Užduotis

Lietuvos žmogaus teisių centro senasis logotipas buvo sukurtas 2014 m., tad šio projekto pagrindinė užduotis – prikelti logotipą naujam gyvenimui ir sukurti išsiskiriantį, tačiau kertines LŽTC vertybes atspindintį vizualinį identitetą. Įgyvendinant identiteto atnaujinimą stengtąsi išlaikyti glaudžią sinergiją tarp žmogaus teisių filosofijos pamato ir vizualinio išpildymo.

Rezultatai

  • Projekto metu atnaujintas LŽTC logotipas.
  • Sukurta LŽTC vizualinio identiteto stiliaus knyga.
  • Atnaujintas vizualinis identitetas pritaikytas sukurtai LŽTC interneto svetainei, socialinių tinklų paskyroms ir kt. asociacijos komunikacinėms priemonėms.
  • Pagal naujai sukurtą vizualinį identitetą atnaujintas ir LŽTC admnistruojamas pagrindinis šalies portalas, kalbantis žmogaus teisių temomis, – „Manoteises.lt“.

KLIENTAS:

Lietuvos žmogaus teisių centras (LŽTC)

PROJEKTO KOMANDA:

Dizaineris Vytenis Vincentas Kazlas

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku