9-asis „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ konkursas

Devintą kartą „Švyturio-Utenos alus“ organizuotame „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ konkurse kviesti dalyvauti 20–35 metų amžiaus Klaipėdos miesto ir rajonų bendruomenių nariai, iniciatyvūs visuomenininkai, menininkai, mokslininkai, sportininkai ir kiti jauni žmonės, savo darbais prisidedantys prie Klaipėdos krašto tobulinimo bei jo vardo garsinimo. Rugsėjo–spalio mėnesiais stipendijos konkurso interneto svetainėje visuomenė galėjo atiduoti savo balsą už 2022 metų stipendijos konkurso kandidatus. Visuomenės ir konkurso komisijos sprendimu, talentingiausiam Klaipėdos krašto jaunuoliui įteikta 4000 eurų vienkartinė piniginė stipendija.

Užduotis

Pasirūpinti kasmetės stipendijos konkurso įgyvendinimu bei viešinimu „Švyturys-Utenos alus“ socialiniuose tinkluose, nacionalinėje ir regioninėje žiniasklaidoje. Sukurti stipendijos konkurso interneto puslapio https://svyturiostipendija.lt/ turinį, užtikrinti svetainės priežiūrą viso konkurso laikotarpiu. Koordinuoti stipendijos konkurso apdovanojimų renginio organizavimą ir pasirūpinti konkurso post-komunikacija.

KLIENTAS:

Švyturio-Utenos alus

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku