Asociacijos „Klaipėdos regionas“ įvaizdžio formavimas ir stiprinimas

Jau dešimtį metų veikianti asociacija „Klaipėdos regionas“ vienija visas septynias Klaipėdos regiono savivaldybes – Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos, Neringos, Palangos miesto, Skuodo rajono ir Šilutės rajono. Siekiant atliepti regiono viziją – Vakarų Lietuva – tvarios jūrinės ekonomikos lyderė Baltijos jūros regione, turtinga patirčių apsilankantiems ir dosni gerovės gyvenantiems – 2021 m. metų vasarą suformuota ir patvirtinta Klaipėdos regiono specializacijos strategija iki 2030 m. Be ekonominės gerovės augimo, vienas iš Strategijos tikslų yra skatinti regioninės bendradarbiavimo platformos atsiradimą. Tam buvo svarbi įvairiapusė, tikslinga ir regiono įvaizdį formuojanti bei stiprinanti komunikacija.

Užduotis

  • Teikiamomis komunikacijos ir viešųjų ryšių paslaugomis užtikrinti pozityvų ir kompetentingą asociacijos „Klaipėdos regionas“ įvaizdį viešojoje erdvėje bei dalytis informacija apie Asociacijos vykdomas veiklas ir projektus.
  • Pasitelkiant komunikaciją socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „LinkedIn“ formuoti ir stiprinti Asociacijos įvaizdį, informuoti apie Asociacijos ir Klaipėdos regiono savivaldybių veiklas, iniciatyvas bei projektus, Regiono specializacijos strategijos įgyvendinimą.
  • Teikiamomis kūrybinėmis ir grafinio dizaino paslaugomis užtikrinti kokybišką vizualinę komunikaciją su esamais ir būsimais Klaipėdos regiono partneriais efektyviai reprezentuojant Asociacijos veiklas ir vykdomus projektus.

 

KLIENTAS:

Asociacija „Klaipėdos regionas“

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku