01
Atgal

Mokymai | „LinkedIn“ mokymų ekskliuzyvas: praktiški tipsai

2022 m. balandžio 13 d.

Berta& - profile picture, Berta&

Autorius: Berta&

Po sėkmingo praktinės „LinkedIn“ sesijos starto mūsų strategas-tyrėjas Tomas jau nekantrauja planuoti kitos datą! Sužinosi apie ją pirmas naujienlaiškyje ;)

  • Išlaikyk vientisumą. Šiandien kalbi apie rinkodarą, o rytoj rašysi apie pardavimus ir dar numesi kokį juokelį? Labai realu, kad nelabai žinai, kurioj srity nori auginti reputaciją. Tad susidomėjimo   neįsukantis platformos algoritmas čia niekuo dėtas.  
  • Komunikuok proaktyviai. Socialiniai tinklai kaip paaugliai – nori dėmesio, bet nepasako. Spausti patiktukus šaunu, bet kartais ir pakomentuok, jei nėra ūpo savo paties naujam įrašui. Išsakytas požiūris – irgi tam tikra turinio forma. 
  • Nepamiršk CTA (Call-To-Action). Įrašas nėra straipsnis – venk kalbos klišių ar sakinių apie nieką. Tikiesi skaitytojo reakcijos? Rašyk skatindamas ją: struktūruotai ir su tikslu. 
  • Eksperimentuok. Socialinė erdvė nėra fizika, todėl nėra ir taisyklių. Platformos vis keičia algoritmus ir atnaujina funkcionalumus – nežabok kūrybiškumo ieškodamas naujų komunikacijos formų. 

 
Nori tapti komunikacijos socialiniuose tinkluose guru anksčiau? Parašyk mums hello@berta.lt

Dalintis

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose