01
Atgal

Komunikacijos agentūros „Berta&“ „dirbtinis intelektas“ papokštavo

2021 m. balandžio 2 d.

Berta& - profile picture, Berta&

Autorius: Berta&

Norime informuoti, kad vakar mūsų agentūros platintas pranešimas žiniasklaidai „Agentūra „Berta&“ pasitelkia dirbtinį intelektą: siūlys kitokią komunikaciją“ buvo balandžio 1-osios pokštas.

Dirbtinis intelektas išties braunasi į sferą, kurioje dirbame: atlaisvina rankas bei galvas nuo rutininių užduočių, optimizuojant komunikacijos strategijas, pajaučia tendencijų pulsą, pasufleruoja apie artėjančią grėsmę, „sumeta“ šabloninio turinio tekstą ir gali imituoti dar daugybę dalykų. Tačiau tikriausia komunikacija yra ta, kurioje susijungia kritinis mąstymas, kūrybiškumas ir intuicija.

Šiame pokšte paslėpėm kai ką tarp eilučių. Taip paprastai elgiasi būtybės, kurios geba mąstyti kūrybiškai. Kodėl tai padarėm? Nes intuityviai jaučiam, kad tai patrauks skaitytojo dėmesį. O mums šis dėmesys labai svarbus, nes tai pirmasis ženklas, kad užsimezgė ryšys. 

Dirbtinis intelektas tikrai geba protauti ir yra ateitis, kuri jau čia, bet jis neturi empatijos ir kitokio intelekto: emocinio ir humoro jausmo. Ištraukti juokelį iš duomenų bazės yra viena, padaryti tai laiku ir vietoje – jau šioks toks iššūkis, o pagauti pokšto kontekstą – fenomenali komunikacijos priemonė, kurią įvaldo tik Homo sapiens.

Dalintis

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose