01
Atgal

Berta&Klientai | Tarptautinis kelionių organizatorius „Coral Travel“ pasirinko komunikacijos partnerius

2022 m. birželio 20 d.

Berta& - profile picture, Berta&

Autorius: Berta&

Vieno didžiausių Turkijos kelionių organizatoriaus – „Coral Travel“ – komunikacijos partneriais tapo integruotos komunikacijos agentūra „Berta&“. Komunikacijos profesionalai rūpinsis bendrovės ryšiais su žiniasklaida, korporatyvine ir rinkodaros komunikacija, krizių vadyba bei teiks kitas integruotos komunikacijos paslaugas.

„Coral Travel“ yra 30 metų veiklos patirtį sukaupęs ir tarptautinėje rinkoje pripažintas Turkijos kelionių organizatorius, o Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – įmonė skaičiuoja pirmuosius, tačiau itin sėkmingus veiklos metus.

Kaip teigia kelionių organizatoriaus rinkodaros vadovė Olga Belova, pastaruosius kelerius metus turizmo sektoriui teko įveikti išties sudėtingų iššūkių, tuo tarpu „Coral Travel“ juos išnaudojo ruošdamasis plėtrai.

„Per pirmus veiklos metus, orientuodamiesi į maksimaliai keliautojų poreikius atliepiantį produktą ir aukščiausios kokybės poilsį, pelnėme premium klasės atostogas vertinančių klientų Baltijos šalyse simpatijas. Skaidrumas ir atvirumas visuomenei yra pamatinės tarptautinio turizmo operatoriaus vertybės šalia orientacijos į bekompromisę paslaugos kokybę. Tad kitas natūralus žingsnis –viešojoje erdvėje vis labiau matomo ir girdimo „Coral Travel“ bei įmonę atstovaujančių turizmo ekspertų vardo formavimas.

Greitai besikeičiančiame turizmo sektoriuje būtini tikslūs ir efektyvūs sprendimai. Neabejoju, jog komunikacijos partneriai, turintys ilgametę patirtį ir įdirbį turizmo srityje, padės drauge kryptingai siekti tikslų, užtikrinant kokybišką kasdienę komunikaciją bei nuoseklų augimą“, – teigia O. Belova.

Agentūros „Berta&“ vadovė Berta Čaikauskaitė džiaugiasi tarptautinių klientų krepšelio papildymu ir dar viena nauja, prasminga partneryste.

„Po pandemijos turizmo sektoriui tenkantys iššūkiai verčia imtis greitų ir drąsių sprendimų. O šiuo metu fiksuojamas turizmo sektoriaus atsigavimas, vėl augantis Lietuvos gyventojų poreikis keliauti bei intensyvėjantis kelionių organizatorių konkurencinis laukas – stiprina strategiškai suplanuotos, integruotos komunikacijos vaidmenį. Pastarasis, siekiant būti matomiems, patikimiems ir geidžiamiems keliautojų, tampa tik dar svarbesnis.

Prie sklandaus, abipusiu pasitikėjimu paremto bendradarbiavimo, neabejotinai, prisidės ir mūsų agentūrai artimos kelionių organizatoriaus vertybės – orientavimasis į kokybišką, maksimaliai individualius kliento poreikius atitinkantį produktą“, – pabrėžia B. Čaikauskaitė.

Šiuo metu komunikacijos agentūros „Berta&“ klientų sąraše – tokios įmonės kaip „Electrolux“, „Švyturys-Utenos alus“, „JUNG Vilnius“, „Venipak“, „The Body Shop“, „Audiomedika“, „Ekskomisarų biuras“ bei kiti.

„Coral Travel“ priklauso turkiško kapitalo „OTI Holding“ turizmo koncernui, kuris jau 30 metų sėkmingai veikia 5 žemynuose.

„Coral Travel“ kaip kelionių organizatorius savo paslaugas siūlo 10-tyje šalių. Vienas iš įmonės privalumų – kurortinėse vietose esančios atstovybės bei joje dirbantys ilgamečiai darbuotojai, puikiai pažįstantys šalį ir turizmo sektorių.

Įmonių grupei priklauso viešbučių tinklas ir keli aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbučiai.

2021 m. veiklą pradėjęs Baltijos regione, „Coral Travel“ šiuo metu keliautojus kasdien skraidina ilsėtis populiariausiuose Turkijos Rivjeros kurortuose: Alanijoje, Antalijoje, Beleke, Kemere, Sidėje, Bodrume. Kelissyk per savaitę keliautojams siūloma skristi į Graikijos Kretos salą, o šaltuoju metų laiku ilsėtis pagrindiniuose Egipto kurortuose: Hurgadoje, Šarm aš Šeiche, Marsa Alame.

„Coral Travel“ yra vienintelis operatorius rinkoje, kuris į poilsines keliones siūlo skristi ne tik ekonomine, bet ir verslo klase. O skrydžių į Turkiją metu keleivių laukia ir daugiau privalumų: didesnis nei įprasta bagažas (30 kg + 8 kg) bei į kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas lėktuve.


Daugiau informacijos:

Greta Lopetkaitė,

„Berta&“ vyresnioji projektų vadovė

Tel. +370 624 96 951

El. p. greta@berta.lt

Dalintis

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose