Berta-And-Agency_Meda-Jonaityte_eksperto-zvilgsnis_kaip-nuobodi-jusu-internetine-svetaine-atbaido-jusu-klientus

Kaip nuobodi jūsų internetinė svetainė atbaido jūsų klientus

Gyvename socialinių tinklų amžiuje, tad nieko keista, kad pirmiausiai klientai norimų produktų ar paslaugų ieško internetinėje erdvėje. Tai reiškia, kad pirmasis įspūdis apie jūsų įmonę nebesusidaromas tada, kai klientas įžengia pro jūsų biuro, parduotuvės ar salono duris. Tikėtina, kad jie jau bus apsilankę jūsų socialiniuose tinkluose ar svetainėje ir pirmąjį įspūdį susidarys gerokai anksčiau, nei susitiksite akis į akį.

Ko gero jau supratote, apie ką aš. Taip taip – apie įmonės vizualinį identitetą socialiniuose tinkluose ir internetinėse svetainėse.

Vis dar per dažnai girdime: „Ai, kažkokių nuotraukų paskelbsime ir bus gerai.  Ateis pas mus  ir papasakosime daugiau.“ Turiu nuvilti – tas „ateis“ gali ir neįvykti.

Visi žinome, kad neturėtumėte spręsti apie knygą pagal jos viršelį, bet kai jūsų klientai ieško prekės ar paslaugos,  jie būtent tai ir daro. Jie naršo internete, spusteli paieškos rezultatus ir atiduria jūsų svetainėje.  Joje pamato arba nuobodų puslapį su per daug tekstinės informacijos, arba sutinka komandos, galinčios padėti, veidus. Tą tikrąjį primą įspūdį gali sudaryti būtent profesionalios nuotraukos, o šiandien, dar geriau, – vaizdo įrašai.

Tinkami, įmonės dinamiką, vertybes atspindintys vaizdai padės potencialiems klientams pasiekti jūsų verslą ir ten dirbančius žmones ir tik tada turėsite galimybę detaliai pristatyti prekes ar paslaugas.

Kodėl svarbios darbuotojų nuotraukos internetinėje svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose?

☑ Pirmiausia – jos kuria pasitikėjimą.

Nesvarbu, kurioje verslo šakoje dirbate, labai svarbu susieti jūsų verslą, su žmonėmis , kurie jame dirba. Tyrimai atskleidžia, kad klientai pasirinks jūsų įmonę, o ne konkurentus, būtent peržiūrėję darbuotojų nuotraukas. Taip pat jie taps įtarūs, jei nenorėsite parodyti savo darbuotojų veidų. Darbuotojų nuotraukos suteikia jūsų verslui veidą. Klientai nori žinoti, kas kuria, parduoda ir yra atsakingas už jūsų prekes ar paslaugas.

☑ Darbuotojų nuotraukos padeda kurti jūsų prekių ženklą.

Visi reklamos specialistai vienbalsiai patvirtins, kad fotografija yra galingas prekių ženklo kūrimo įrankis. Fotografuodami savo darbuotojus tam tikroje šviesoje, tam tikru kampu, apsirengusius tam tikrais drabužiais  ir tinkamoje aplinkoje galite sukurti unikalų įvaizdį, kurį klientai automatiškai susies su jūsų verslu.

☑ Jos pritraukia potencialius darbuotojus

Motyvuoti darbuotojai labai svarbūs įmonės sėkmei. Norėdami sukurti stiprią komandą, turite skirti dėmesio darbdavio komunikacijai tokio tipo darbuotojams, kuriuos norite pritraukti.

Atspindinčios įmonę darbuotojų nuotraukos pasitarnaus ne tik įmonės internetinėje svetainėje ar socialiniuose tinkluose. Geriausi įmonės ambasadoriai yra būtent jos darbuotojai, kurie tas pačias nuotraukas  gali naudoti ir savo socialinių tinklų profiliams.

☑ Verslo aplinkos ir procesų nuotraukos

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga yra vieni svarbiausių įrankių, padedančių pasiekti gerus turinio pasiekiamumo rezultatus. Tyrimai rodo, kad įsitraukimas į turinį padidėja 80 proc., jei pastarasis komunikuojamas vaizdais, ir 64  proc. labiau tikėtina, kad potencialus klientas prisimins, ką skaitė ar girdėjo.

☑ Investicija į vizualinę medžiagą: ką rinktis?

Nusprendę investuoti į kokybiškus vaizdus, turite tris galimybes: galite naudoti fotobankų medžiagą, fotografuoti patys arba pasisamdyti profesionalų komandą. Aptarkime visas tris.

☑ Asociatyvios fotobankų nuotraukos

Didžiausias fotobankų nuotraukų naudojimo trūkumas yra tas, kad jas gali nusipirkti ir naudoti bet kas, todėl tikimybė, kad kita įmonė naudoja tą patį vaizdą, yra didelė.

Be to, jei jūsų svetainėje esanti nuotrauką jau buvo naudojusi įmone, su kuria potencialus klientas turėjo blogą patirtį, šios asociacijos gali turėti įtakos tam, kokį įspūdį susidarys ir apie jūsų prekių ženklą.

Nesakau, kad niekada neturėtumėte naudoti fotobankų nuotraukų, tiesiog įsivertinkite rizikas.

Dažna fotobankų nuotrauka atrodo neautentiška. Fotografai bendradarbiaujantys su fotobankais stengiasi padaryti kuo universalesnes nuotraukas pritaikomas įvairiems verslams, o jūsų tikslas išsiskirti konkurencinėje aplinkoje.

Neužmirškite, kad komunikuojate ne tik B2C, bet ir B2B segmentui. O pastarojo atstovai profesionaliau suvokia ar dalinatės autentiškais įmonės vaizdais ar nuotrauka tiesiog asociatyvi.

☑ Fotografuojate patys

Kad ir kokia gera būtų jūsų telefono kamera, profesionalių fotografų sukurtą nuotraukų kokybę pasiekti bus sunku. Ilgametė patirtis ir profesionali įranga garantuoja, kad galutiniai vaizdai bus aukštos kokybės ir tinkami platformoms, kuriose ketinate juos naudoti. Nesvarbu, ar tai jūsų svetainė, „Facebook“, „LinkedIn“ ar kiti reklamos būdai.

Tai nereiškia, kad savo jėgomis negalite kurti jokio socialinių tinklų turinio! Tačiau jūsų internetinė svetainė – jau kita lyga. Todėl įsivertinkite ar fotografuoti pasisiūlęs kolega ne tik kupinas iniciatyvos, bet suvokia kompozicijos, stilistikos, apšvietimo subtilybes.

☑ Samdote profesionalų komandą ir kuriate autentišką turinį

Profesionalios, būtent jūsų verslui, kuriamos nuotraukos atitinka jūsų prekių ženklo tapatybę.

Ar jūsų verslas yra korporatyvus, šmaikštus ar linksmas, vaizdo įrašai ir nuotraukos suteikia galimybę iš tikrųjų parodyti savo prekių ženklo identitetą. Be to, parodo, kad rimtai žiūrite į kokybę, o tai byloja apie jūsų profesionalumą.

 

📢 Pabaigai

Primenu – darbuotojų, biuro, ar procesų nuotraukos suteikia klientams galimybę užmegzti ryšį su įmone dar jums nesusitikus akis į akį. Tai ypač svarbu tokiose srityse kaip finansai ar medicina, kur pasitikėjimas ir ryšys yra itin svarbūs norint išlaikyti klientus.

Neužsimirškite, konkurentai nestovi vietoje. Net jei turite ilgametę patirtį kažkuriame rinkos segmente, laiku nesuvokus vizualinės komunikacijos pridėtinių verčių galite pavėluoti į jums labai svarbų traukinį!

Kai klientai lankosi jūsų svetainėje, jie nori susipažinti su jumis,  jūsų veikla ir vertybėmis! Tik autentiški vaizdai jūsų verslą padarys unikalų ir išskirs iš konkurentų. Na, o jei nežinote, nuo ko pradėti – visada galime pasikalbėti!

Šią įžvalgą parašė:

Kūrybos vadovė | Berta&Agency

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku