Berta-and-agency_razinkos-Tomas-Kirsa_legendiniu-mados-namu-drabuziu-kolekcija–metavisatoje

Legendinių mados namų drabužių kolekcija – metavisatoje

Nors paprasti vartotojai vangiai jungiasi į virtualų pasaulį pagal platformos įkūrėjo Marko Zuckerbergo viziją, skaitmeninė mada tampa standartu. Vis daugiau mados prekių ženklų pristato savo kolekcijas „Facebook“ sukurtoje metavisoje.

Patyrę marketingo strategai kreipiasi į žaidimų kūrėjus, siekdami jų kuriamame turinyje bet kokia kaina integruoti savo prekių ženklo gaminius. Juk kompiuterius žaidimus žaidžia ne tik vaikai, bet ir suaugę – tai yra pajamas gaunantys vartotojai. Jeigu dar prieš dešimtmetį kompiuterinių žaidimų rinkos dalis tarp suaugusiųjų buvo didžiausia Azijos regione, šiandien ši manija tokia stipri, kad ne tik organizuojami e. sporto virtualūs čempionatai, bet atsiranda vis daugiau žaidimų influencerių. Jie aktyviai dalinasi ne tik savo laimėjimais, bet ir asmeniniu gyvenimu – taigi ir produktų naudojimo patirtimis. Įžvelgę galimybę, net mados pasaulio prekių ženklai mielai renkasi savo ženklų ambasadorius tarp tokių žaidėjų ir net kuria specialias drabužių kolekcijas.

„Ralph Lauren“ buvo vieni iš nedaugelio mados namų, ilgai nieko nekeitusių savo strategijoje, ir didžiavosi per 50 metų gyvavimą išlikę savimi . Tačiau kai jaunų klientų perkamoji galia yra gerokai didesnė nei jų tėvų, kuomet šie buvo tokio paties amžiaus, net ir „istorines vertybes“ saugantys prekių ženklai turi keistis, norėdami sudominti.

Taigi „Ralph Lauren“ ne tik pristatė virtualią kolekciją aprengusi žaidimo „Fortnite“ herojus, bet ir surengė jos pristatymą per kompiuterinių žaidimų gerbėjams skirtą platformą „Twitch“. Įdomu, ar eksperimentinė kampanija pasiteisins. Faktas, kad kai kurie kolekcijos drabužiai, pasiekiami ir fizinėse parduotuvėse, jau išparduoti.

Skaityk daugiau apie šią naujieną čia

Šią įžvalgą parašė:

Marketingo ir digital konsultantas | Berta&Agency

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku