01
Atgal

Berta&Klientai | Tarptautinė siuntų bendrovė „Venipak“ pasirinko komunikacijos partnerius Baltijos šalyse

2021 m. lapkričio 15 d.

Berta& - profile picture, Berta&

Autorius: Berta&

Atnaujinusi įvaizdį, tarptautinė siuntų pristatymo bendrovė „Venipak“ pasirinko ir naujus komunikacijos partnerius. Rinkodaros, įvaizdžio formavimo, darbdavio, skaitmeninės komunikacijos, ryšių su visuomene bei kitas paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje teiks agentūra „Berta&“.

Pastaruoju metu siuntų bendrovė žengė reikšmingus žingsnius plečiant verslo apimtis: pristatė bekontakčius paštomatus bei išplėtė jų tinklą visose Baltijos šalyse. Prieš du mėnesius iš Rygos oro uosto į Hong Kongą pakilo pirmasis „Venipak“ lėktuvas.

Beveik du dešimtmečius rinkoje veikianti tarptautinė siuntų bendrovė neseniai atnaujino ir savo prekių ženklą, už kurio slypi ambicingi plėtros planai teikiant paslaugas verslui ir privatiems asmenims.

„Įvertinome, kad pirminis įvaizdis nebeatitinka to, kuo tapome, – sako Asta Raudonienė, „Venipak“ marketingo vadovė. – Ieškojome komunikacijos partnerių, kurie suprastų mūsų verslą, galėtų greitai prisitaikyti dinamiškoje aplinkoje ir pasiūlytų ilgalaikę prekės ženklo komunikacijos viziją. Esame tarptautinė įmonė, todėl buvo labai svarbu visas paslaugas gauti iš vienų rankų, neapsiribojant vien tik Lietuva”.

„Auganti elektroninės komercijos ir siuntų pristatymo rinka atvėrė ir sąlyginai naują, vis dar daug potencialo turinčią komunikacijos erdvę. Sieksime stiprinti ne tik paties prekių ženklo reputaciją tarptautiniu mastu, tačiau ir parodyti tokio verslo brandą bei kuriamą pridėtinę vertę visai šalies rinkai, kuriant darbo vietas, suteikiant galimybę augti kitiems verslams”, – sako „Berta&“ komandos lyderė Berta Čaikauskaitė.

Šiuo metu „Berta&“ klientais yra tokios įmonės, kaip „Electrolux“, „Švyturys-Utenos alus“, „JUNG Vilnius“, „Geberit“ „The Body Shop”, „Bolt”, „Audiomedika“, „Summus Capital“ ir kiti.

Dalintis

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose