Tikslų siekiantys verslai visada mokosi

Už šiandien taip vertinamo mokymosi proceso ir pasiektų tikslų džiaugsmo, kuriuos jis atneša, tūno tiesa, kad tas procesas yra nepatogus. Mokytis būti geru būsimu specialistu, geru darbuotoju, gera antrąja puse, geriausia savęs versija, you name it yra nepatogu.

Verslų savininkams tenka mokytis būti gerais lyderiais – puoselėti savo įmonę taip, kad įsikvėptų ne tik patys, bet ir komanda bei klientai būtų laimingi. Ir… atsitrenkti į sieną supratus, kad ne visada supranta, kaip tai padaryti.

Vienas geriausių Lietuvos koučingo specialistų Povilas Petrauskas beveik 20 metų dirba šiuo klausimu – įkvepia ir įgalina lyderius. Kaip pats sako, kalbėdamas padeda žmonėms suprasti save bei vienas kitą ir nebestrigti profesinėse srityse, kurios persidengia ir su asmeninėmis.

Mūsų Berta ir „Autopro“ savininkas Ramūnas Nėnius verslą turi ne vienerius metus, bet pripažįsta iki šiol savo kailiu kasdien patiriantys mokymosi proceso džiaugsmą.

Tinklalaidėje „Coaching.lt“ trejetas susitiko pasikalbėti apie mokymosi būtinybę verslų kūrėjams. Ir praktiškus veiksmus, kurie padeda augti bei siekti tikslų (su kuo mažiau nepatogaus mokymosi skausmo, žinoma).

👇Išgirskite šį atvirą pokalbį 👇

#15 Tikslų siekiantys verslai visada mokosi | Berta, Ramūnas, Povilas

Music Code Generator

🎧 Išgirskite kitus Coaching.lt pokalbius: Apple Podcasts | Google Podcasts | Spotify

Šią įžvalgą parašė:

Berta&Agency komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku