Rekomendacinio leidinio „Renovacija. Būsto savininko atmintinė“ parengimas ir leidyba

Nors pastaraisiais metais vis didesnė dalis šalies gyventojų įvertina Daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) programos teikiamą naudą, senų bei energiškai neefektyvių daugiabučių namų Lietuvoje dar yra dauguma. Pastarųjų gyventojų ryžtą žengti renovacijos proceso link neretai stabdo vyraujantys klaidingi stereotipai ar elementarios informacijos stoka. Tam, kad išsklaidytume visuomenėje įsiviravusius mitus ir išsamiai supažindintume gyventojus su daugiabučių namų atnaujinimo procesu, BETA užsakymu parengėme šią būstų savininkams skirtą atmintinę.

Užduotis

Parengti Lietuvos daugiabučių namų gyventojams skirtą informacinę atmintinę, kurioje paprastai, aiškiai ir iliustratyviai būtų pristatyta Daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) programa, jos teikiama nauda bei svarbiausi žingsniai, sėkmingai lydintys būsto savininkus renovacijos link.

Rezultatai

  • Sukurtas leidinio pavadinimas, informacinis turinys, struktūra ir parengti tekstai.
  • Sukurti leidinyje naudojami infografikai ir bendras vizualinis stilius, skirtas paprastai ir suprantamai pateikti sudėtingą informaciją.
  • Parengtas leidinio maketas (formatas A5, apimtis – 36 p.).
  • Atlikta leidinio spauda (tiražas – 1000 vnt.).

Įdomūs faktai

Leidinio apimtis – 36 psl.

Leidinio tiražas – 1000 vnt.

KLIENTAS:

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA)

PROJEKTO KOMANDA:

Projektų vadovas Greta Lopetkaitė, dizaineris Vytenis Vincentas Kazlas

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku