Įgalink patirtį, atrask save iš naujo

Atsižvelgiant į tai, kad tikslinė grupė pasyviai įsitraukia į visuomeninę veiklą, praranda norą dirbti, mokytis, tobulėti, svarbu juos įtraukti ir suteikti kuo daugiau informacijos apie tikslinei grupei numatytas veiklas. Siekiant skatinti jos suvokimą, kad savanorystė / visuomeninė veikla yra naudinga jiems patiems ir ja užsiimant tuo pačiu galima prisidėti prie visos visuomenės gerovės kūrimo, buvo sukurta ir įgyvendinta komunikacijos kampanija „Laiko galime rasti visi. Savanoriauk“.

Užduotis

Paskatinti tikslinės grupės – vyresnio amžiaus žmonių (54+) – suvokimą, kad savanorystė / visuomeninė veikla yra naudinga jiems patiems. Taip pat užtikrinti, kad tikslinė grupė žino, kur ir kaip galėtų neatlygintinai realizuoti save, perduoti žinias ir patirtį, gyventi aktyvesnį gyvenimą. Paskatinti ją savanoriauti, dalyvauti visuomeninėje veikloje ar kitaip neatlygintinai dalytis savo sukauptomis žiniomis su jaunesnėmis visuomenės grupėmis. Kampanijai įgyvendinti pasitelkta reklama, straipsniai, radijo laidų ciklas ir papildomos priemonės.

Rezultatai

  • Sukurtas 1 videoklipas, 2 radijo reklamos, parengta 20 straipsnių, 15 radijo laidų, įvairių dydžių reklaminiai skydeliai, tekstai feisbukui ir interaktyviam stendui, sudalyvauta 5 miestų šventėse.
  • Klipas LNK televizijoje parodytas 150 kartų, pasiekė 600 TRP.
  • Klipas transliuotas prekybos tinklo „Maxima“ ekranuose, parodytas 395 tūkst. kartų, pasiekė 8,7 mln. kontaktų.
  • Radijo reklamos transliuotos 100 kartų „Lietaus“ ir LRT radijo stotyse.
  • Straipsniai naujienų portale „15min“ perskaityti 77 tūkst. kartų.
  • Reklaminiai skydeliai parodyti 4 mln. kartų ir sulaukė 3250 paspaudimų.
  • Sukurtas testas feisbuke parodytas daugiau kaip 696 tūkst. kartų, jį pamatė 142 tūkst. socialinio tinklo vartotojų, išsprendė – 13,5 tūkst.

Įdomūs faktai

3 %
Tiek paaugo tikslinės grupės dalis, sutinkanti, kad savanorystė / bendruomeninė veikla yra naudinga jiems patiems

2 %
Tiek paaugo tikslinės grupės dalis, teigianti, kad per pastaruosius 3–6 mėn. savanoriavo, dalyvavo visuouomeninėje veikloje ar kitaip neatlygintinai dalijosi savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi su kitomis visuomenės grupėmis

KLIENTAS:

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija

PROJEKTO KOMANDA:

Projektų vadovė Milda Jankauskytė

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku