„IKI Sodinčiaus“ ekskursijos po Lietuvos ūkius

„IKI Sodinčius“ – tai prekybos tinklo IKI socialinės atsakomybės projektas, skirtas gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, nuo ankstyvos vaikystės skiepijant sveikos mitybos įpročius. Viena iš projekto dalių – darželinukų ekskursijos didžiuosiuose Lietuvos ūkiuose, kur mažieji turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su juose auginamomis daržovėmis ar vaisiais. Mažieji, lankydamiesi pas šalies ūkininkus, ne tik susipažįsta su jų auginamomis daržovių ir vaisių veislėmis, bet ir iš arti pamato plantacijas, įsitraukia į įvairius darbo procesus.

Užduotis

Stiprinti IKI socialinės atsakomybės indėlį į sveikų vaikų mitybos įpročių formavimą.

Rezultatai

  • Suorganizuotos 5 edukacinės išvykos vaikų grupėms iš Vilniaus, Radviliškio, Panevėžio, Kretingos, Pasvalio darželių. Jų metu per 100 darželinukų susipažino su vaisiais ir daržovėmis iš arčiau.
  • Išplatintas pranešimas žiniasklaidai, kuris susilaukė 9 interneto portalų publikacijų. Pranešimas pasirodė ir didžiuosiuose šalies portaluose – „Delfi“, „Lrytas“.
  • Straipsniai apie vaikų įspūdžius iš ekskursijų paskelbti 5-iose regioninės žiniasklaidos priemonėse.
  • Bendra pasiektų medijos kanalų auditorija – didesnė nei 1,8 mln. vartotojų.
  • Vaikų ekskursijų įspūdžius įamžinęs vaizdo klipas prekybos tinklo „Facebook“ paskyroje sulaukė per 35 tūkst. peržiūrų.

Įdomūs faktai

>1,8 mln.
Tiek vartotojų pasiekta per medijos kanalus

>35 tūkst.
Tiek vaizdo klipo peržiūrų apie vaikų keliones į ūkius

>100
Tiek darželių aplankė ūkius

KLIENTAS:

IKI

PROJEKTO KOMANDA:

Vyr. projektų vadovė Kristina Sušinskaitė

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku