„Bolt“ parama su COVID-19 pandemija kovojančioms šalies ligoninėms

2020 m. „Bolt“ suteikė paramą šalies ligoninėms, kad palengvintų su COVID-19 pandemija kovojančio medicinos personalo kasdienybę. Pirmojo karantino metu Vilniaus medikai nemokamai keliavo į darbą ir iš jo naudodamiesi „Bolt“ pavežėjų paslaugomis – per pavasarį buvo atlikta apie 2000 tokių kelionių, kurių vertė siekė apie 16 tūkst. eurų. Antrojo karantino metu įmonė dovanojo medicinos personalui kelionių dar už 5 tūkst. eurų, o jomis galėjo naudotis ne tik Vilniaus, bet ir kitų didžiųjų šalies miestų ligoninių darbuotojai, taip pat Raudonojo Kryžiaus savanoriai. Prieš pat Kalėdas įmonė įteikė dovaną Santaros klinikoms – padovanojo 10 elektrinių paspirtukų.

Užduotis

  • Informuoti visuomenę ir medikų bendruomenę apie įmonės teikiamą paramą, palengvinti medikų darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu.
  • Užmegzti santykį bei glaudžiai bendradarbiauti su šalies ligoninėmis, kovojančiomis su COVID-19 pandemija.
  • Didinti savanorių įsitraukimą dėl pagalbos medicinos įstaigoms.

Rezultatai

  • Medikų bendruomenė aktyviai naudojosi įmonės teikiama parama: 2020 m. „Bolt“ suteikė per 20 tūkst. eurų vertės kelionių.
  • Apie vykdomą iniciatyvą išplatinti 2 pranešimai žiniasklaidai, publikuoti pagrindiniuose šalies portaluose, taip pat regioninėje žiniasklaidoje.
  • Bendra pasiektų medijos kanalų auditorija – apie 1,3 mln. vartotojų.

Įdomūs faktai

>20 tūkst. eurų
Tokią paramą šalies medikų kelionėmis 2020 m. suteikė „Bolt“

10
Tiek elektrinių paspirtukų padovanojo Santaroms klinikoms

1,3 mln.
Tokia vartotojų auditorija pasiekta per žiniasklaidą

KLIENTAS:

Bolt

Publikavimo data:

Uždaryti
type characters to search...
Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. View more
Sutinku
Nesutinku